CHP’Yİ ZAPT ETMEYE KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Cumhuriyet Halk Partisi’nin kuruluşunun 94. Yıldönümü dolayısıyla Hatay’ın İskenderun ilçesinde de teşkilat yönetimi, partililer tarafından Atatürk Anıtına saygı çelengi sunuldu. Atatürk Anıt alanındaki törene CHP İlçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu, yönetim kurulu üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, CHP Hatay Milletvekili adayı olan Dr. Yılmaz Şahutoğlu ile partililer ilgi gösterdi.Cumhuriyet Halk Partisinin kuruluşunun yıldönümü dolayısıyla Atatürk Anıtındaki törende partililer saygı duruşunun ardından İlçe Başkanı, Kadın Kolları ile Gençlik Kolları Başkanları birlikte Cumhuriyet Halk Partisinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün anıtına saygı çelengi sundular.
CHP İlçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Kuruluş ve kurtuluşun partisi olduğunu ifade ederek, “Bugün partimizin kuruluşunun 94. Yıldönümünü kutluyoruz. Tükenmişliğin ve gericiliğin içinden, bir ok gibi fışkırarak aydınlığın ışığı olan, Cumhuriyet Halk Partisinin kuruluşunun 94. Yıldönümü. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün benim en büyük iki eserim var, dediği eserlerinden biri olan Cumhuriyet Halk Partisi. Memleketin bütün kaleleri zapt edilebilir ama Cumhuriyet Halk Partisi’ni kimsenin zapt etmeye gücü yetmeyecek” dedi.   
Haber: Cuma KESEROĞLU

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>