RABİA YÜRÜSÜN!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun’da, omuriliğinde tümör tespit edilen ve her iki ayağı da felç olan 19 yaşındaki Rabia Armutçu’nun tedavisi için gerekli olan parayı toplamak için Hatay Valiliği izni ve takibi ile yardım kampanyası başlatılmıştı. MHP Milletvekili adaylarından İbrahim Gül, sosyal medyadaki sayfasında, “Şu ana kadar hesapta 14 bini İskenderun, 7 bini de il dışından toplam 21 bin lira para toplanabildi. Ve yaklaşık iki haftadır hesaba hiç para girişi olmadı. Lütfen; az-çok demeyelim, gerekli miktarın toplanması konusunda yardımcı olalım” diyerek, çağrıda bulundu.  
İbrahim Gül, “Değerler arkadaşlarım, yaklaşık bir ay kadar önce hasta kızımız Rabia Armutçu için Hatay Valiliği kanalıyla bir yardım kampanyası başlatıldı. İşin önderliğini Koray ve Gonca Yücel kardeşlerimiz yaptı, sorumluluğu da kendileri üstlendi. Kampanya duyuru ve detayları sosyal medyadan da çeşitli defalar duyuruldu. 46.000 TL’ye ihtiyaç vardı. Şu ana kadar hesapta 14.000’i İskenderun, 7.000’i de il dışından toplam 21.000 TL para toplanabildi. Ve yaklaşık 2 haftadır hesaba hiç para girişi olmadı. Lütfen; az-çok demeyelim, gerekli miktarın toplanması konusunda yardımcı olalım. Kurban bayramından sonra fizik tedaviye başlaması planlanan Rabia kızımıza lütfen 10-20-50-100 lira demeden hepimiz maddi anlamda destek olalım” dedi.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>