GENÇ MÜSİAD’TAN KURSİYERLERE ‘BAŞARI’ ÖDÜLÜ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


MÜSİAD Hatay Şubesi Gençlik Kurulu koordinesinde ‘Bu yaz Camideyiz’ projesi kapsamında İskenderun ve Hacı Şerif Tosyalı Camii’nde (Akbağlar) yaz dönemi kurs gören yaklaşık 130 öğrenciye çeşitli hediyeler takdim edildi.

Genç MÜSİAD Hatay Şube Başkanı Yusuf Arslan, hediye dağıtımı öncesinde her iki camide yapmış olduğu kısa konuşmasında bu kursların öneminden bahsederken maneviyatı güçlü olanların erdemli birer birey olmada daha çabuk yol katettiğini, bu kursa gelenlerin ve devam edenlerin geleceğin erdemli birer bireyleri olacağını, bununda ülkemiz ve milletimiz adına sevindirici bir unsur olduğunu belirtti. Önümüzdeki dönemde bu çalışmaların ve küçük teşviklerin daha kapsamlı hale getirilmesi için Müftülüklerimizle koordineli bir şekilde çalışmalarımızın olacağını belirtti.

İskenderun Müftü Vekili Hikmetullah Kurtoğlu, Genç MÜSİAD Yönetim Kurulu üyeleri M.Ali Açıkyol, Uğur Yutmaz, üyelerden Ömer Keleş ve Oğuzhan Şıhça ile MÜSİAD Hatay Şube Müdürü Ali Yeşilova’nın da hazır bulunduğu hediye takdiminde Kursu en verimli geçiren 1.lere Bisiklet, 2. ve 3.’lere tablet, diğer öğrencilere Peygamber efendimizin hayatını anlatan kitaplar hediye edildi. Öğrenciler kursun son gününde camiden mutlu bir şekilde ayrıldılar.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>