BAŞKAN SEYFİ DİNGİL ESNAFLA BİR ARADA

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Doktorlar caddesinde esnafla bir araya gelen Başkan Seyfi Dingil, bol kazançlar temennisinde bulundu. Her defasında esnaf gruplarını ziyaret ederek esnafla hasbihal eden Başkan Seyfi Dingil, esnafla sohbet ederek talep ve önerilerini dinledi.

GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİ DİNLİYORUZ
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil yaptıkları ve yapacakları çalışmaları esnafla paylaşan Başkan Seyfi Dingil, ”İskenderun’un gelişmesi ve kalkınması noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İskenderun geleceği için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamında gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde esnaflarımız ile bir araya geliyor. Görüş ve önerileri dinliyoruz” dedi. Belediye olarak her zaman esnafın yanında olduklarını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ”Sizlerin fikirleri ve düşünceleri bizler için çok önemli. Sizler ekonominin bel kemiğini oluşturuyorsunuz. Sorunlar ancak ortak akıl ile çözülür. Sizlere her zaman kapımız açık. Şehir merkezinde yapmış olduğumuz düzenlemeler ile çarşı merkezi daha modern daha hale geliyor. Tüm bu hizmetler halkımız için” şeklinde konuştu.
Haber: Cuma KESEROĞLU

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>