MANEVİ DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Körfez İskenderunspor’un yeni yönetim kurulu üyeleri, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Turuncu mavili kulübün yeni başkanı İsmet Kulu, ziyaret sırasında sırtında adının yazılı olduğu bir takım formasını İGC Başkanı’na armağan etti. Başkan Kulu, Salı gecesi Yelken Kulübü’nde yapacakları dayanışma gecesine bütün spor severleri beklediklerini söyledi. Kulu, kulüp olarak şu anda maddi sıkıntı içinde olmadıklarını, İskenderunlu taraftarlardan manevi olarak takıma sahiplenmelerini beklediklerini söyledi. Kulu şunları söyledi: “Bu kadar büyük, gelişmiş, il adayı olan bir kentin adını taşıyan bir kulübün buralarda olması hepimizi çok üzüyor. Güçlü bir yönetim ile iş başına geldik. Bizim maddi destekten çok manevi desteğe ihtiyacımız var. Taraftarlarımızdan, takımımızı maçlarında desteklemelerini bekliyoruz. Bu takımın başarılı olarak profesyonel liglerde yer alması için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. İskenderunluların da kentin adını taşıyan, kenti temsil eden takımımızı destekleyeceklerine, yalnız bırakmayacaklarına gönülden inanıyoruz. Körfez İskenderunspor eski muhteşem günlerine dönmelidir.”
Kulu, gecede Urfa Sıra gecesi sanatçılarının, Emirhan’ın sahne alacağını da belirtti.İGC Başkanı Veysel Cıncık da konuşmasında, basın olarak her zaman Körfez İskenderunspor’u desteklediklerini ve bu desteğin süreceğini belirtti. Cıncık, “Biz gazeteciler olarak elimizden geleni yaparız. Takımımızın başarısı, bizim başarımızdır. Gerekirse deplasmanlara birlikte gideriz. Bu konuda müsterih olun. Sizlere forma için teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum” dedi.
Haber: Cuma KESEROĞLU

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>