KAYMAKAM KILINÇKAYA ÇOCUKLARLA BİR ARADA..

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Payas Kaymakamı ve İskenderun Kaymakam Vekili Hakan Kılınçkaya tarafından, Hacı Pervin Tosyalı Sevgi Evleri’nde barınan çocuklar ile koruyucu ailelerde bulunan çocuklar ve ailelerinin gönül sofrasında buluştuğu müstesna bir program icra edildi. Payas Kaymakamlığı ve Payas Belediyesi işbirliği çerçevesinde tertip edilen program kapsamında; Payas Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi’nde iftar yemeği ve Ramazan etkinliği tertip edilerek, Hacı Pervin Tosyalı Sevgi Evleri’nde barınmakta olan çocuklar ile koruyucu ailelerde bulunan çocuklar ve ailelerinin bir araya geldiği maneviyatı yüksek bir ortamın oluşması sağlandı.

YAKINDAN İLGİLENDİ
Payas Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi’nde yoğun bir katılımla gerçekleştirilen iftar programına; Payas Kaymakamı ve İskenderun Kaymakam Vekili Hakan Kılınçkaya ve eşi Şenay Kılınçkaya, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Sandıkçı, Payas Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Sarçoğlu, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü M. Ali Aras,  Hacı Pervin Tosyalı Sevgi Evleri yetkilileri, koruyucu ailelerde bulunan çocuklar ve aileleri katıldı. Kaymakam Kılınçkaya ve eşi Şenay Kılınçkaya, çocuklar ve aileleri ile yakından ilgilenerek, onlarla sohbet etti.

‘MUTLULUĞUMUZ DAİM OLSUN’
Duygu ve düşüncelerini paylaşmak üzere kısa bir açıklama yapan Kaymakam Kılınçkaya; “Bu müstesna iftar yemeğinde siz değerli misafirler ile bir araya gelmekten büyük bir sevinç ve gurur duyduğumu belirtmek istiyorum. Ruhani bir gelişim mevsimi olarak değerlendirdiğimiz mübarek Ramazan ayında dayanışma, kaynaşma, paylaşım ve merhamet duygularının en yoğun bir şekilde yaşandığı bu mümtaz ortamların her daim sürmesini temenni ediyor, tüm halkımıza esenlikler diliyorum” dedi.
Hoşsohbet ortamında gerçekleşen iftar yemeğinin ardından, Kaymakam Kılınçkaya ve eşi Şenay Kılınçkaya, çocuklarla birlikte Ramazan etkinlerine katılarak çocukların doyasıya eğlenmesine ve renkli görüntülerin yaşanmasına vesile oldu.
Kaymakam Kılınçkaya, Ramazan etkinlikleri kapsamında icra edilen çeşitli yarışmalarda dereceye giren çocukları ödüllendirerek, günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi. Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>