BAHÇEŞEHİR KOLEJİ TEOG ŞAMPİYONU

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Bahçeşehir Koleji İskenderun Kampüsü Temel Eğitimden Ortaoğretime Geçiş (TEOG) sınav sonuçları açıklandığında yine şaşırtmadı. 
2016-17 eğitim-öğretim döneminde 8. sınıflarda 72 öğrencinin okuduğu İskenderun Bahçeşehir Koleji’nde, 27-28 Nisan 2017’de yapılan 2. TEOG sınavı sonucunda 19 öğrenci 120 soruda 120 doğru cevap verdi. Bu durumda TEOG 1 ve TEOG 2 sınavlarının her ikisinde de tüm soruları doğru cevaplayan 3 (üç) öğrenci bulunmakta.
14 öğrencinin 119, 13 öğrencinin de 118 doğru yaptığı sınavın sonucunda görüştüğümüz Okul Müdürü Mustafa Uçan, bu başarının bir ekip işi olduğunu, öğrenci ve öğretmenlerin yıl boyu büyük özveriyle çalıştığını söyledi. Gelecek yıl TEOG sınavına girecek olan 7. sınıf öğrencilerinin şimdiden Genel Müdürlük tarafından gönderilen hazırlık programına başladığını kaydeden Uçan, “TEOG 2’de tüm soruları doğru cevaplayan 19 öğrencinin 10’u açıldığımız yıldan beri (4 yıldır) bizim öğrencimizdir. 6’sı 3 yıldır bizimle birliktedir. Yani bu Bahçeşehir Koleji’nin sağlam temelli eğitim sisteminin başarısıdır. Başta ortaokul müdür yardımcısı Fuat Çiçek olmak üzere 8. sınıfların dersine giren, onlarla hafta sonu, akşam, sabah demeden birebir ilgilenen tüm öğretmenlerimize, bize inanıp destek olan velilerimize, özellikle de öğrencilerimize teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz” dedi. 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>