AHMET GÖÇMEN MEZARI BAŞINDA ANILDI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Türkiye’nin gururu saygın sanayi kuruluşlarından Asaş Filtre’nin kurucusu ve İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nda Başkan Vekilliği görevlerinde bulunan Merhum Ahmet Göçmen, aramızdan ayrılışının 6. yılında mezarı başında saygı ve özlemle anıldı.
Ardında Türkiye’nin ve Dünya’nın en önemli markalarından Asaş Filtre gibi önemli bir miras bırakan, fikirleri, değerleri evlatları ve ailesi tarafından korunan Merhum Ahmet Göçmen, çalışanlarına verdiği önem, sosyal sorumluluk projelerine katkıları, Hatay ve Türkiye’nin kalkınması için verdiği mücadelesiyle de tanınıyordu.
Merhum Ahmet Göçmen’in ailesine ve çalışanlarına bıraktığı önemli mirası Türkiye’nin ve Dünya’nın saygın filtre markalarından Asaş Filtre, evlatları tarafından geliştirildi, büyütüldü ve çok daha yükseklere çıkarıldı. Geçirdiği ani kalp krizi sonrası tüm müdahalelere rağmen 14 Haziran 2011 tarihinde aramızdan ayrılan Ahmet Göçmen, ailesini, çalışanlarını ve tüm severlerini yasa boğmuştu.
Karaağaç Asri Mezarlığı’nda Merhum Ahmet Göçmen’in mezarı başında okutulan Hatm-ı Kur’an-ı Kerim tilavetine eşi Suat Göçmen, evlatları Zeki Göçmen, Gökhan Göçmen, Nazan Göçmen, damadı Adnan Çalışkan, gelini Selda Göçmen, torunları Ahmet Göçmen ve Suat Göçmen ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Muhsin Yeter ve yönetim kurulu üyesi Necat Özkaya ve de Asaş Filtre yöneticileri, akrabaları, aile dostları katıldı.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>