VATANDAŞ TEPKİSİ, ‘SİNEKLER KANIMIZI EMİYOR!’

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Hatay Büyükşehir Belediyesi ile İskenderun Belediyesi arasında yaşanan yetki karmaşasının bedelini vatandaşlar ödüyor. Havaların ısınmasıyla birlikte çoğalan ve tüm mahallelerin ciddi sorunu haline gelen ilaçlama konusunda iki belediyenin yetki karmaşası nedeniyle bir türlü ilaçlama yapılmıyor. Vatandaşlar her iki kuruma da iletişime geçerek konunun çözülmesini isterken, iki kurumda yetkilerin kendilerinde olmadığını ileri sürüyorlar.
Bazı çevre sakinleri, “Yetkinin kimde olduğunu bilmiyoruz ama perişanız! Hiç bir şekilde rahat ve huzurlu değiliz” diyerek tepkilerini dile getirdiler.
Yaşlı kadın ise bahçemde oturamıyorum, gece yatamıyorum. Bu kadar güzel bir ortamı sinekler bize zehir ediyor” diyerek, konunun çözülmesini istedi.
Belediyeden emekli olan bir vatandaş ise, “Şu anki yetki karmaşasına bir türlü aklım ermiyor ama sinekler bizim kanımızı emiyor! Bu meseleye kim çözüm bulacak?” diye sordu. Haber/Foto: Cuma KESEROĞLU

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>