YÜKSELİŞ’TE MUHTEŞEM MEZUNİYET GECESİ

Yükseliş Koleji Bilim Kampüsünde yıl sonu mezuniyet töreni büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Hatay’ın en büyük koleji olan Yükseliş Koleji, yaklaşık 300 öğrenciye aynı anda kep töreni düzenledi.

İki bine yakın veli ve öğrencinin katıldığı gecede, mutluluk ve hüzün bir aradaydı. Sunuculuğunu Lise Türkçe öğretmeni Sabri Gülmez üstlendi.
Törene, önceki dönem belediye başkanı Fatih Tosyalı ve Onur Konuğu olarak da Ahmet Selçuk İlkan katıldı.

Genel Müdür Aykut Davut Öktem, açılış konuşmasında öğrencileri hayata en iyi şekilde hazırladıklarını vurguladı. Kurucu Nuri Üysen ise eğitimin önemini ve gelecek hedeflerini anlattı.
Gece, Yükseliş öğrencileri Ezgi Horoz ve Lina Gözel’in piyano resitali ile başladı ve konuşmalar, Yükseliş Andı, flama devir teslim töreni ve kütük çakma merasimi ile devam etti.

Okula ve öğrencilere büyük emeği geçen İlkokul Müdüresi Janset Göztok Jiminli ve sınıf öğretmeni Secda Aldatmaz’a teşekkür plaketi verildi.
Onuncu Yıl Marşı eşliğinde kep atma ve ışık şovları, Türkiye’nin Elmas Çocuğu Ersin Faikzade’nin muhteşem konseriyle gece son buldu. Onur konuğu Ahmet Selçuk İlkan’ın performansı da unutulmaz anlar yaşattı.
HABER MERKEZİ