VERİMLİ GÖRÜŞME!

Cumhuriyet İttifakı Hatay Milletvekilleri ve ilçe belediye başkanları; Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u ziyaret etti.

Hatay Milletvekilleri Abdulkadir Özel, Hüseyin Yayman, Sabahat Özgürsoy Çelik, Hüseyin Şanverdi ve Lütfi Kaşıkçı ile Antakya, İskenderun, Belen, Reyhanlı, Yayladağı Belediye Başkanlarının hazır bulunduğu buluşmada, Bakan Kurum ile Hatay’ın ve ilçelerinin çevre ve şehircilik alanında yapılan projeleri ve çalışmalar değerlendirildi.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hocaoğlu ve Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, ilçeleri ile ilgili taleplerini ve projelerini dile getirdikleri Bakan Kurum’a, kabullerinden dolayı teşekkür ettiler.

Cumhur İttifakı Hatay Milletvekilleri de Bakan Kurum’a hem Hatay’a ve ilçelerine yakın ilgi ve katkılarından dolayı hem de planlanan projelerin hayata geçirilmesi hususunda vereceği desteklerden ötürü teşekkürlerini sundular.
HABER MERKEZİ