İBRAHİM GÜL BAŞKAN DAHA ÇOK ŞAŞIRTACAK!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatırlıyorum da..
Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül göreve geldiğinde;
“Maaşları ödeyemezler.. Hizmet edemezler.. Borç batağında olan bir belediye ne yapabilir?” gibi birçok mesnetsiz sözlerle algı yaratmaya çalışanlar vardı..
Oysa şimdi İbrahim Gül Başkan bu alaycı kuşların hepsini ‘mat’ etti, haksız çıkardı.
Yaptığı hizmetlerle belen halkının gönlünde taht kurdu.
Belediyenin kasasından 1 kuruş çıkarmadan önemli yatırımlara imza attı.
Şehrin girişine kazandırdığı muhteşem Millet Parkından tutun da, tarihi güzellikleri ortaya çıkaran bir anlayışla, yeni mesire alanlarıyla, üstyapı hizmetleriyle, Belen’in özlem duyduğu değerleri kazandırıyor.
Belen’in hastaneye kavuşacak olması bile başlı başına önemli bir kazanımdır.
Bugün İbrahim Başkan, cesur kişiliğiyle, beyefendi duruşuyla, inatla, durmaksızın süren yatırım sevdasıyla şaşırtmaya devam ediyor.
Büyük bir borç yükünün altında hizmet etmeye çalışan ve tüm zorluklara rağmen, Belen’de özverili çalışmalarıyla katkı sunan işçi personellerin yanında duruyor.
2018 yılında taşerondan Belen Belediyesi bünyesinde bulunan şirkette, kadrolu olarak geçiş yapan ve asgari ücretle çalışan işçilere, en düşük 3200 TL, evli ve diğer yardımlarla beraber 3600 TL’ye kadar ücret almaları konusunda anlaşmaya varması, mesai arkadaşlarına verdiği büyük önemi gösteriyor.
Helal olsun İbrahim Başkan’a..
İnanıyorum ki bu duruş, yerel yönetimler tarihine şimdiden geçmiş durumda. Uzun bir süre de unutulmayacak!

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>