ASILSIZ İDDİALARDA BULUNANLARI KINIYORUZ!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odası (HESOB) Başkanı Abdülkadir Teksöz, “Tosyalı Holding sadece Hatay’ın değil, Türkiye’nin gurur kaynağıdır. Sayın Fuat Tosyalı’nın emeği tartışılmaz. Kendilerine başarılar diliyoruz. Ve yanında duruyoruz” dedi.

‘KOLAY MI SANIYORSUNUZ?’
HESOB Başkanı Abdülkadir Teksöz, sosyal medyadaki paylaşımında, “İskenderun ve Osmaniye’de başlayan yatırım atağını önce Cezayir, şimdi de Senegal ve Angola’da sürdüren Tosyalı Holding, Türkiye ve dünyada yaptığı yatırımlarla öne çıkıyor. Üç kıtada, 25 farklı tesiste üretim yapmak kolay mı?

Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Fuat Tosyalı’nın gayretini, azmini, hayırseverliliğini burada en iyi bizler biliyoruz. Bugüne dek; iş, aş ve istihdam dışında bir amaç gütmedi. Yerli ve milli değerlere bağlılığı ilke edinmiş, doğru bildiği değerlerden asla taviz vermeyen bir şirkete dönük mesnetsiz iddiaları kınıyoruz.

Tosyalı Holding, sadece Hatay’ın değil, Türkiye’nin gurur kaynağıdır.
Sayın Fuat Tosyalı’nın emeği tartışılmaz. Kendilerine başarılar diliyoruz. Ve yanında duruyoruz” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>