İSKENDERUN’DA TÜM SOKAKLAR DEZENFEKTE EDİLİYOR


İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, bugüne kadar taviz vermeden devam ettirdiği tüm mahallelerde genel temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Koronavirüs’le mücadele kapsamında tüm mahallelerde caddeleri dezenfektanla yıkama seferberliği başlatan Başkan Fatih Tosyalı, “Koronavirüs’le mücadeleyi birlikte kazanacağız. Her şey kıymetli hemşerilerimizin sağlığı ve huzuru için” dedi.

İskenderun Meydan Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Pirireis Mahallesi, Modern Evler, Sakarya ve Yunus Emre Mahallelerinde vatandaşların yoğun olarak kullandıkları güzergahları dezenfektanlı su ile yıkayan İskenderun Belediyesi ekipleri, çalışmalarına ilçenin 45 mahallesinde devam edecek.

Başkan Fatih Tosyalı yaptığı açıklamada, halk sağlığı için gerekli tüm tedbirleri aldıklarını ve çalışmalarının aralıksız süreceğini belirterek şöyle dedi: “Vatandaşımızın sağlığı ve güveni için Koronavirüse karşı dezenfekte işlemlerimize her gün devam ediyoruz. Sokaklarımızı ve caddelerimizi vatandaşımızın yoğun olarak kullandığı bölgeleri dezenfekte ediyoruz. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz Meydan Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Pirireis Mahallesi, Modern Evler, Sakarya ve Yunus Emre Mahallelerimizde dezenfeksiyon çalışması yaptı. Mahalle Muhtarımız ile birlikte gerçekleşen dezenfeksiyon çalışmalarımız tüm mahallelerde koronavirüs ile mücadele kapsamında aralıksız devam edecek. Tüm halkımıza bu süreçte bizlere verdikleri destek, sabır ve anlayışları için teşekkür ediyoruz. Sadece evde kalsınlar. Koronavirüs’le mücadeleyi birlikte kazanacağız. Her şey kıymetli hemşerilerimizin sağlığı ve huzuru için” dedi.
Haber: Yılmaz AKPINAR