BAŞKAN FATİH TOSYALI DENİZCİLER’DE


İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ilçenin farklı yerlerine ziyaretler gerçekleştirerek, mahalle sakinleriyle buluşuyor.

Başkan Fatih Tosyalı, bu kapsamda Denizciler mahallesinde hemşehrileriyle bir araya geldi. Muhtar Ali Rıza Kekeç ve vatandaşları ziyaret eden Başkan Fatih Tosyalı, İskenderun Belediyesi tarafından yapılan hizmetleri anlatarak, yeni planlamaları istişare etti hem de kendisine yöneltilen öneri ve talepleri yerinde dinledi.

MAHALLE SAKİNLERİYLE İSTİŞARE
İlçenin dört bir yanına en iyi hizmeti götürmenin gayreti içerisinde olduklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı, “Mahallelerimizi ziyaret ederek devam eden çalışmalarımızın yanı sıra yeni planlamalarımızı, yöre sakinlerinin ihtiyaç ve taleplerini hep birlikte değerlendiriyoruz. Hemşehrilerimizin fikirlerini almak ve görüş alışverişinde bulunmak için yaptığımız bu ziyaretler son derece verimli geçiyor. Belediye olarak mahallelerimiz için planladığımız projeleri yerinde görerek, mahalle sakinlerimizle istişare ediyoruz. Allah’ın izniyle İskenderunumuzun tüm mahallelerinde belediye olarak elimizden geldiğince, gücümüz yettikçe önemli çalışmalara imza atacağız” diye konuştu.

Başkan Fatih Tosyalı, Kavaklıoluk Mahallesi Muhtarı Fethi Bakır, Meclis üyesi Sedat Bakır ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Mahallede yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunarak istek, öneri ve talepleri dinledi.
Haber: Yılmaz AKPINAR