KÖMÜRÇUKURU’NDA MUTLULUK, PAYLAŞTIKÇA BÜYÜDÜ


Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Dr. Gani Bahadırlı İlkokul 3-D sınıf öğretmeni Kazım Boynueğri’nin öncülüğünde başlatılan kitap toplama kampanyasıyla, Kömürçukuru İlkokuluna teslim edilmek üzere okul öğrencileri tarafından getirilen kitapların teslim programına katıldı.

Sosyal sorumluluk projesine katkı sağlamak adına Kömürçukuru İlkokul öğrencilerine atkı, bere ve eldivenden oluşan hediyeyi takdim eden Belediye Başkanı İbrahim Gül; “Böylesine anlamlı bir etkinliğe katkı sunmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade ederek, bu projenin destekçisi olan Dr. Gani Bahadırlı Okul Müdürümüz Nazım Karabulut’a, eğitimcilerimize, öğrencilerimize ve ailelerine çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullanarak, öğrencilere bol bol kitap okumalarını ve böylece daha donanımlı bireyler olunacağını belirtti.

Programa Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın, Belediye Başkanı İbrahim Gül ve Eşi Kifayet Gül, Belen İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Ayvazoğlu, Kömürçukuru Mahalle Muhtarı Servet Kurt, Belen MHP İlçe Başkanı Seyfullah Gürbüz, Belen AK Parti İlçe Başkanı Enis Göçmen, MHP ve AK Parti Kadın Kolları Başkanları Ebru Yorulmaz ve Meltem Çelik, Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Önder, Muhtarlıklar Müdürü Ömer Kara da katıldı.
Haber: Yılmaz AKPINAR