KARDİYOLOJİ UZMANI DOÇ. DR. ALİ CEVAT TANALP GELİŞİM’DE

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Ali Cevat Tanalp, İskenderun Gelişim Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.

Bilimsel araştırma ve yayınlarıyla birçok başarılara imza atan Doç. Dr. Ali Cevat Tanalp; girişimsel kardiyoloji, anjiyografi ve stent işlemleri, kalp pili, ICD ve CRT implantasyonu, periferik arter hastalıklarının girişimsel tedavisi, balon valvüloplasti işlemleri, konjenital kalp hastalıklarının perkutan tedavisi, endovasküler aort replasmanı gibi diğer girişimsel işlemlerini, üst düzey teknolojik cihazlarla Gelişim Hastanesi bünyesinde sunmaya devam edeceğini açıkladı.

DOÇ. DR. ALİ CEVAT TANALP KİMDİR?
Doç. Dr. Ali Cevat Tanalp, 1976 yılında doğdu. 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Doç. Dr. Ali Cevat Tanalp, 2004 yılında Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji alanında uzmanlığını tamamladı.

2005-2006 yıllarında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Kardiyoloji Kliniği’nde mecburi hizmetini gerçekleştiren Doç. Dr. Tanalp, 2006-2008 yıllarında Ankara Özel Yüzüncüyıl Hastanesi’nde ve 2008-2013 yıllarında Özel Medicana International Ankara Hastanesi’nde kardiyoloji uzmanı olarak görevini başarıyla sürdürmüştür. 2013-2015 yıllarında Memorial Ankara Hastanesi’nde doçent olarak göreve başlayan Doç. Dr. Ali Cevat Tanalp, 2015-2016 yıllarında Medical Park Ankara Hastanesi’nde, 2016-2018 yıllarında Medical Park Uşak Hastanesi’nde, 2018 yılı Aralık ayı itibariyle de İskenderun Gelişim Hastanesi Kardiyoloji Kliniği’nde görevini sürdürmektedir.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>