ARSUZ’DA ÖRNEK PROJE!


Arsuz Belediyesi Sosyal Market üzerinden ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere, Gökmeydan İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından toplanan kıyafet ve oyuncaklar, Arsuz Belediyesi Zabıta Müdürü Sinan Altan’a teslim edildi.

Gökmeydan ilköğretim okulu öğrencileri, okulda düzenledikleri kampanya ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere temiz ve kullanmadıkları, kıyafet ve oyuncakları toplayarak, özenle paketledi. Arsuz Belediyesi’ne götürülen kıyafet ve oyuncaklar, Arsuz Belediyesi Zabıta Müdürü Sinan Altan’a teslim edilerek çocukların bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirmeleri sağlandı.
İlkokul öğrencileri tarafından gerçekleştirilen bu sosyal sorumluluk projesinde öğrenciler, kullanmadıkları ve fazla olduğuna inandıkları temiz kıyafet ve oyuncakları, Arsuz Belediyesi aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak istediklerini Zabıta Müdürü Sinan Altan’a ilettiler. Paketleri teslim alan Altan, öğrencilere duyarlılıklarından ve sosyal sorumluluk projelerine göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür etti.
Haber: Yılmaz AKPINAR