İTSO ÜYELERİNE TÜRK BAYRAĞI


İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası muhasip Üye Gassan Kuran, şehrimizin başarılı iş insanlarından Anıl Group Yönetim Kurulu Başkanı Şekip Abacı’yı iş yerinde ziyaret ederek, hayırlı işler temennisinde bulundu.

Şekip Abacı’ya iş yerinde Türk bayrağı takdim eden İTSO Muhasip üye Gassan Kuran ziyarette yaptığı konuşmasında; her fırsatta üye ziyaretleri gerçekleştirdiklerini belirterek, “İskenderun’umuzun en eski ve başarılı esnaflarımızdan birisiniz. Bölgemizde ekonomik ve istihdama sağladığınız katkılardan dolayı sizlere ayrıca teşekkür ediyoruz. Odamızla ilgili talep ve düşüncelerinizi öğrenmek isteriz” dedi.

Anıl Group Yönetim Kurulu Başkanı Şekip Abacı ise; “Ziyaretinizden dolayı özellikle teşekkür etmek isterim. İTSO’daki yönetimin dürüst ve aktif çalışması nedeniyle Başkanımız Levent bey olmak üzere yönetimine özellikle teşekkür etmek istiyorum. Ticaret Odaları üyelerin beklentilerinin ne olduğunu tespit etmek için çalışmalar yapması gerektiğini düşünüyoruz. İkili görüşmelerin ise oda ile üyeler arasındaki bağları da güçlendireceğini temenni ediyorum” şeklinde görüşlere yer verdi.
İTSO muhasip üye Gassan Kuran daha sonra, AKA Süpermarket işletmecisi Tuncer Aka’yı ziyaret ederek kendisine Türk Bayrağı takdim etti. Gassan Kuran, “TOBB tarafından ülke genelinde Enflasyonla Top yekûn mücadele ‘VARIZ’ en az yüzde 10 indirim kampanyasına da destek olduğunuz için teşekkür ediyoruz. El birliği ile bu zorlu süreci atlatacağız” dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren AKA Süpermarket işletmecisi Tuncer Aka ise, “İTSO’nun faaliyetlerinden memnunuz, düzenlenen bilgilendirme toplantılarına seminerlere ve eğitimlere katılarak istifade ediyoruz. Sizlerin de bizleri ziyaret etmesinden dolayı son derece memnun oluyoruz“ dedi. Haber: Yılmaz AKPINAR