ÖMER ÇOLAK FARKI!


İskenderun Belediyesi sosyal çalışmaları arasında yer alan evde bakım hizmetleri projesi vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi görüyor. Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in talimatları ile hayata geçirilen proje kapsamında yaşlı ve hasta durumda olan vatandaşların evleri baştan aşağıya temizleniyor. Temizlik İşleri Müdürü Ömer Çolak’ın üzerinde titizlikle durduğu çalışmalar büyük takdir görüyor. İskenderun genelinde hem yaşlı ve ihtiyaç sahibi vatandaşların evlerinde düzenli temizlik yapılıyor hem de çevrede biriken ve kötü görüntülere yol açan otlar temizleniyor.

Girişkenliği ve çalışkanlığıyla dikkat çeken Temizlik İşleri Müdürü Ömer Çolak’ın başarılı ekibiyle ortaya koyduğu hizmetler, ‘Temiz bir İskenderun için” önemli bir katkı sunuyor.
Sürdürülen çalışmalar kapsamında belediye temizlik görevlileri tarafından yaşlı ve ihtiyaç sahibi vatandaşların evlerinde düzenli temizlik ve bakım hizmetleri verilmeye devam ediliyor. Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler evde temizlik hizmeti kapsamında Dumlupınar, Muradiye ve Esentepe Mahallesinde yaşlı ve hasta vatandaşlarımızın evlerinin genel temizlik işlemlerini gerçekleştirdiler.

Kişisel ihtiyaçlarını kendi başlarına göremeyen, yaşlı ve engelli vatandaşların yaşam standartlarını yükseltmek adına hizmetlerini sürdüren İskenderun Belediyesi’nin bu hizmeti takdir topluyor. Temizlik İşleri Müdürü Ömer Çolak, “Her daim vatandaşlarımızın hizmetindeyiz. Yaşlı ve hasta durumda olan büyüklerimizin başımızın üzerinde yeri var. Nerede bir talep ve ihtiyaç varsa, anında gerekli çalışmaları başlatıyoruz” dedi.
Yaşlı ve engelli vatandaşlar da Evde Temizlik Hizmeti projesinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ediyor. Haber: Yılmaz AKPINAR