DERECEYE GİREN SPORCULARA MADALYA


Atletizm Federasyonu Başkanlığı’nın 2018 yılı faaliyet programında yer alan Atletizm Geliştirme Projesi (AGP) Bölge Final Yarışları Arsuz’da yapıldı.

Yarışmalar, Arsuz Uluçınar Gençlik Kampı ve Uluçınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi çevre yolunda, Arsuz Belediyesi tarafından, tüm spor etkinlikleri için yeni asfaltlanan ve yarış parkuru haline dönüştürülen yolda yapıldı.
Ödül törenine, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Arsuz Belediye Başkan Vekili Abdullah Hançer, Gençlik Ve Spor Bakanlığı İlçe Müdürü Oğuzhan Kılıç, CHP Arsuz Başkan Vekili Nihat Yumuşak, Arsuz İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet İnce, Atletizm Federasyonu 3. Bölge Koordinatörü Nurettin Özyürek, Uluslararası Hakem Hasan Tahsin Bakan ve Meclis Üyeleri katıldı.

Atletizm Federasyonu Başkanlığının 2018 Yılı Faaliyet Programında yer alan Atletizm Geliştirme Projesi (AGP) Bölge Final Yarışlarına, 2003-2004 doğumlu kız erkek sporcular arasındaki müsabakalara Gaziantep ve Hatay illerinden katılım gerçekleşti. Yapılan yarışların sonunda dereceye giren sporculara madalyaları takdim edildi.
Haber: Yılmaz AKPINAR