DİLBER YAPI İNŞAAT HİZMETE GİRDİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun’da inşaat sektörüne bir yenisi daha eklendi. Dilber Yapı İnşaat, Şehitpamir Caddesi Çamlıhemşin Plazada gerçekleştirilen törenle İskenderunluların hizmetine açıldı.

Açılışa, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Ekinciler Holding Yönetim Kurulu Üyesi Recep Ekinci, HATKO Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Ünlüçetinkaya ve davetliler katıldı.

Dilber Yapı İnşaat bürosunun açılış kurdelesini, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İşadamı Recep Ekinci ve Dilber Yapı İnşaat İşletme sahibi Dilber Sarsılan ile birlikte kestiler.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından İşletme sahibi Dilber Sarsılan “İşyerimizin açılışına katılan tüm davetli misafirlerimize teşekkür ediyorum. Dilber Yapı İnşaat olarak mimari projeler iç ve dış mekan tasarım hizmetlerini yapıyoruz” dedi.

Dilber Yapı İnşaat İşletmecisi Dilber Sarsılan, sektör hakkında misafirlerle bilgiler vererek sohbet etti. Davete katılan misafirlere ikramlar bulundular.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>