‘BİZLERE ÇOK KATKI SAĞLADINIZ’

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

vergi-igc3
Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol, Hükümetin son çıkardığı yeniden yapılandırma yasasının tanıtımında büyük gayret gösteren İskenderun basınına teşekkür etti. Erol, bu nedenle İGC Başkanı Veysel Cıncık’a gazeteciler adına teşekkür plaketi verdi.
İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol, çalışmaları sırasında basın mensuplarından büyük destek gördüklerini belirtti. Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol şunları söyledi: “6736 sayılı kanunun yürürlüğe girmesinden itibaren hem ilanlarla hem de yasanın süresiyle ilgili olarak tanıtımda bizlere çok katkı sağladınız. Size ve üyelerinize kendim ve teşkilatım adına çok teşekkür ediyorum. Sizlere Minnettarız. Bunun anısına bir tabak sunmak istiyorum.”
Erol tabak plaketini, gazeteciler adına İGC Başkanı Veysel Cıncık’a verdi. Cıncık da, “Arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum. Yaptığımız şey bizim vatandaşlık görevimiz. Her zaman yapmaya hazırız” dedi. Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol, “Genel Bütçe alacaklarında vergi dairelerine tahsilatla borçlanan mükelleflerin (çeşitli para cezaları v.s.) ödemeleriyle ilgili yapılandırmada yüzde 50’yi aştığımızı düşünüyorum. Vergi borçları Yapılandırma limitinde de belirlenen hedefi aştık.Yapılandırma yapan mükelleflerimizin de büyük bölümü ilk taksitlerini ödediler. Hatta ilk taksit Türkiye genelinde Hatay’da ödendi” şeklinde bilgi verdi.
HABER MERKEZİ

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>