BALONLU ÇARŞI YILBAŞINA HAZIR!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Balonlu Çarşı(havuzlu çarşı)’da yapılan düzenleme ve yenileme çalışmalarının son aşamaya geldiğini belirtti. Başkan Seyfi Dingil, balonlu çarşıda yapılan çalışmaları inceleyerek Fen İşleri ekiplerinden bilgiler aldı. Başkan Seyfi Dingil, çarşı merkezinin modern hale getirildiğini belirterek, “Belediye olarak göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar esnafımızın yanında olduk. Vatandaşlarımızın rahatça alışverişlerini yapabilmeleri için çeşitli düzenlemeler yaptık. Esnaflarımızda istişare halinde olarak yenileme çalışmaları başlattık. Şuan da düzenleme yapılan yerlerdeki esnaflarımız uygulamadan memnun. Vatandaşlarımız ise çalışmalardan dolayı teşekkürlerini iletiyor” dedi.

IŞIKLI BALONLAR TAKILIYOR
Havuzlu çarşıdaki çalışmaların son aşamaya geldiğini ifade eden Başkan Seyfi Dingil, “Çarşıda ilk olarak parke ve karo, mermer döşeme çalışmaları tamamlandı. Ardından çarşıda yürüyüş alanı genişletildi. Şimdi ışıklandırma çalışmaları yapılıyor. Bu kapsamda çarşıya renk katacağını düşündüğümüz ışıklı balonlar monte ediliyor. Yapılacak olan çiçeklendirme, peyzaj çalışmalarının ardından havuzlu çarşı yeni hali ile vatandaşların hizmetine açılacak. Her şey İskenderun için” şeklinde konuştu. Havuzlu çarşıdaki esnaflarda Başkan Seyfi Dingil’e teşekkür ederek, çalışmalarında başkan Seyfi Dingil’e teşekkür ettiler.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>