’15 TEMMUZ RUHUNU KORUMALIYIZ’

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Cumhur Başkanlığa Hazır” konulu değerlendirme toplantısı toplantısına katıldı. Başkan Seyfi Dingil, Türkiye’nin önemli bir süreçten geçtiği belirterek “Bizlerde millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız. 15 Temmuz ruhunu korumalıyız. Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız, hükümetimiz gece gündüz demeden halka hizmet çalışıyorlar. Ülkemizin daha ileri gitmesi için yoğun çaba gösteriyorlar. AK Parti hizmetin ve milletin partisi olduğunu geçen süre içerisinde herkese ispatladı. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Binali Yıldırım ve hükümetimizin büyük çabaları ile artık dünyada mazlumların yanında olan ve mazlum insanlara yardım eden bir Türkiye var” dedi.

‘KISIR ÇEKİŞMELERİN KİMSEYE FAYDASI YOK’
Halka hizmet hakka hizmet felsefesi ile hareket ettiklerini ifade eden Başkan Seyfi Dingil, “Belediye olarak birçok projeyi hayata geçirdik, geçirmeye devam ediyoruz. Bazıları başladı, bazıları devam ediyor, yıllardır el atılmayan sorunlara el attık. Kısır çekişmelerin kimseye faydası yok. Ele ele bu millete hizmet için çalışmamız lazım. Bizlerde aynı doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz” şeklinde konuştu. Amaçlarının ve hedeflerinin daha güzel ve gelişmiş bir İskenderun olduğunun altını çizen Başkan Seyfi Dingil, “Bunun içinse durmadan yorulmadan çalışacağız. Bu duygu ve düşüncelerle toplantılarımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Sağolun var olun” diye konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>