İSKENDERUN BELEDİYESİ PATATES DAĞITIMINA BAŞLADI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekleyen İskenderun Belediyesi, kentin tüm mahallelerinde, ihtiyaç sahiplerine patates dağıtımına başladı.

ÜRETİCİYE VE TÜKETİCİYE DESTEK
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ihtiyaç sahibi aileleri yalnız bırakmıyor. Pandemi dolayısıyla belediyeye ait işyerlerinden 6 ay kira almayan Başkan Fatih Tosyalı, sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi.

7’den 70’e ihtiyaç sahibi vatandaşların yardımına koşan belediye ekipleri, son olarak ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak 200 ton patatesin dağıtımına başladı.
10 kg’lık çuvallardaki patatesler, ekipler tarafından vatandaşlara dağıtıldı.

Hem çiftçiye destek vermek amacıyla, hem de mutfak bütçelerine katkı sağlamak amacıyla sosyal destek çalışması gerçekleştirdiklerini kaydeden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Paylaşmak, sırt sırta vermek, kederde ve sevinçte bir arada olmak gerekir. Hem üreticimize destek olacağız, hem de ihtiyaç sahiplerine sahip çıkacağız” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>