40 YILLIK EVLİ 40 ÇİFTE ZİYARET

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, eşi Arife Tosyalı ile 14 Şubat Sevgililer günü münasebetiyle 40 yıl önce Belediye Evlendirme dairesince nikahları kıyılan 40 çifti evlerinde ziyaret etti.

İskenderun Belediyesi Nikah Dairesinde 40 yıl ve öncesinde evlenen 40 çifti nikah memurları ve Kültür Müdürlüğü çalışanları ile evlerinde ziyaret eden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ile eşi Arife Tosyalı, saygı- sevgi dolu kalabilmenin sırlarını büyüklerden dinleyerek, kahvelerini içip sohbet etme fırsatı buldu.

Sevgililer gününü anlamlandırmak üzere düzenlenen ziyaretlerle evlilikleri 40 yılı aşan çiftlerle bir arada olmak istediklerini ifade eden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı “Ziyaretlerimizde saygı ve sevgi dolu kalabilmenin sırlarını büyüklerimizden dinleyerek, kahvelerini içip sohbet ettik. Biz büyüklerimizin kötü gününde olduğu gibi iyi gününde de yanındayız. Birbirine sevgi ve saygı duyan tüm çiftlerimizin 14 Şubat sevgi günü kutlu olsun” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>