YILDIZ AİLESİ’NİN ACI KAYBI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Sektörel Ekonomi Dergisi Genel Yayın Yönetmeni ve İskenderun.Org. haber müdürü, Gazeteci Necati Yıldız’ın babası merhum İbrahim Yıldız, gözyaşları ve dualar eşliğinde toprağa verildi.

Bir süredir Covid-19 tedavisi gören İbrahim Yıldız, sabaha karşı tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Dokuz çocuk babası, esprili ve hayat dolu kişiliğiyle çevresinde çok sevilen merhum İbrahim Yıldız’ın vefatı başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerini derinden üzdü, yasa boğdu.

Merhum İbrahim Yıldız’ın cenazesi öğle saatlerinde hastaneden alınarak Covid-19 tedbirleri çerçevesinde Karaağaç Asri Mezarlığa getirildi.

Şıh Necati ve Kemal Gündüz Hocaların dualar okuduğu merhum İbrahim Yıldız’ın cenaze namazına İskenderun Belediyesi Meclis üyesi CHP’li Bülent Kırmızıoğlu da katıldı. Gözyaşları ve dualar eşliğinde merhum İbrahim Yıldız toprağa verilerek son yolculuğuna uğurlandı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>