SAĞLIK TEŞKİLATINA ‘DESTEK’ TEŞEKKÜRÜ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Çinçin ve Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat’ı makamında ziyaret ettiler.

Gerçekleşen ziyarette, geçtiğimiz zaman diliminde Ülke ve Hatay gündemini etkisi altına almış olan Pandemi ile mücadele, alınan tedbir ve kararlar üzerine bir dizi sohbet ve istişareler gerçekleştirildi.

İl Sağlık Müdürü Hambolat, konuklarına ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Korona Virüs mücadelede sağlık teşkilatına vermiş oldukları her türlü destek ve açıklamalarından dolayı şahsı ve kurumu adına teşekkürlerini ifade etti.

HESOB ve ATSO başkanları da, sağlık personellerinin Korona Virüs ile mücadelede vermiş oldukları emek ve çabalarını taçlandırmak adına beraberlerinde getirdikleri hediyeleri, sağlık çalışanlarımıza iletilmek üzere Hambolat’a takdim ettiler.
HABER MERKEZİ

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>