İSKENDERUN’DA İSTİKLAL MARŞI COŞKUSU!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Kaymakam İskender Yönden, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu ve eğitimcilerin katılımıyla, İnönü Ortaokulunda bayrak töreni eşliğinde istiklal marşımız okundu.

Milli Eğitim Bakanlığı pandemi dolayısıyla okullarda uzun süredir düzenlenemeyen bayrak törenini eş zamanlı olarak saat 10.00’da, 81 ildeki tüm okullarda bayrak töreni düzenlendi.

İskenderun’da İnönü Ortaokulunda yapılan bayrak törenine Kaymakam İskender Yönden ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu az sayıda öğrencinin katıldı. Tüm okullarda olduğu gibi idareciler ve eğitimcilerin hazır bulunduğu bayrak töreninde ‘İstiklal Marşı’mız büyük bir coşkuyla okundu.

Bu arada okulların çevresinde ikamet eden öğrenciler ve aileleri de bulundukları yerlerden ‘İstiklal Marşı’mızı seslendirerek pandemi dolayısıyla uzun süredir düzenlenmeyen bayrak törenine eşlik etti, coşkuya destek verdi.  

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>