İSKENDERUN FK’DA FUTBOLCU TAKVİYESİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Misli.Com 3. Ligi 2. Grubunda mücadele eden Akdeniz temsilcisi İskenderun Futbol Kulübü, ikinci yarı hazırlıklarına Antalya’da devam edeceği öğrenilirken, kulüp Başkanı Abdulaziz Yıldız, 5 futbolcu ile yolları ayırdıklarını ve 5-6 futbolcuyu da renklerine bağlayacaklarını söyledi.

Turuncu Mavili ekip İskenderun Futbol Kulübü Başkanı Abdulaziz Yıldız yaptığı açıklamada, “Takımımızı daha iyi yerlere taşıyabilmek amacıyla sezon başından bu yana formamızı giyen 5 futbolcumuz ile yollarımızı ayırdık. 10 futbolcu ile görüşmelerimiz sürüyor. Bunlardan 5-6 tanesini renklerimize bağlamayı hedefliyoruz. Takımımız ikinci yarı hazırlıklarına Antalya’da kamp yaparak sürdürecek. 16 günlük kamp çalışmalarına prensipte anlaştığımız futbolcuları da davet ettik” dedi.

İskenderun Futbol Kulübü, Cengizhan Avcı, Yeldar Yamaç, Murat Şimşek, Engin Berk Nebioğlu ve Buğra Temel ile yollarını ayırdı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>