BATTI ÇIKTI YİNE SUYLA DOLU!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun’da sabah saatlerinde battı çıktının içinin yine su dolmasından ötürü, girişi kapatılıp geçişe izin verilmedi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından yapıldığı günden bu yana battı çıktı ile ilgili sorunlar bitmiyor. Dönel kavşaktaki trafik yoğunluğuna bir de su sızdıran duvar ve zemini de eklendi.

Çevre esnafı ve araç sürücüleri, “Battı çıktının duvarları sürekli nemleniyor. Zemini suyla doluyor. Geçişler kapanıyor. Mağdur oluyoruz, yol boyunca trafik tıkanıyor! Sorunun kaynağı nedir, bir türlü çözemiyorlar. Sıvılaşan zeminin oluşturduğu tehlike yüzünden o duvarlar patlarsa, zemin çökerse ne olacak? Allah korusun birilerinin ölmesi mi gerekiyor? Battı çıktıda nedense sorunlar bitmiyor. Hatay Büyükşehir Belediyesi bu sorunları nasıl görmezden gelebiliyor” diyerek, tepki gösterdiler.
HABER MERKEZİ

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>