PANDEMİ DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu’nun önerileriyle İçişleri Bakanlığı ve Hatay Valiliği’nin talimatları doğrultusunda; İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’in koordinasyonuyla, ilgili/yetkili kurum temsilcilerinin katılımıyla kentte oluşturulan denetim komisyonunca günlük yaşamın çeşitli alanlarına ziyaretler gerçekleştirilmiş olup, ilgili Bakanlıklarca ve İl/İlçe Hıfzısıhha Kurullarınca belirlenen pandemi esasları ve usullerine riayet edilip edilmediğine ilişkin kontrol ve denetimler titizlik ve hassasiyetle sürdürülüyor.

İHBARLAR İŞLEME ALINIYOR
Kaymakamlıktan yapılan açıklamada ayrıca, “İçinde bulunduğumuz kontrollü sosyal hayat döneminde ön plana çıkan maske kullanımı, sosyal mesafe ve temizlik kurallarına riayet etmeyen ve bu konuda gereken titizlik ve hassasiyeti göstermeyen işletme, tesis, ulaşım araçları v. b. yer ve vasıtaların 155, 156 ve 112 Acil İletişim Merkezlerine ihbar edilmesini rica ederiz” denildi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>