KADRİYE ÖZTÜRK’E ANLAMLI HEDİYE

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, görev yaptığı yerlerde toplumun ihtiyaçları ve sorunlarıyla da bire bir ilgilenmeyi sürdürüyor.

Geldiği günden bu güne kadar birçok suç örgütünü çökerten ve doğru vatandaşın hakkını savunan, devletin varlığını herkese hissettiren Müdür Nevzat Güneş, zaman zaman yaptığı sosyal projelerle de insanların gönüllerinde yer ediniyor.

Meydan mahallesinde 503 sokak üzerinde oturan iki ayağı kesik Kadriye Öztürk’ün yaşamını kolaylaştırmak için ihtiyacı olan akülü tekerlekli araç, Emniyet Nevzat Güneş’in destekleri ile emniyet müdürlüğü personeli tarafından Kadriye Öztürk’e hediye edildi.

Oldukça duygulanan Kadriye Öztürk, kendisini ziyarete gelen emniyet personeline teşekkür ederken, “Müdürümüz Nevzat Güneş’e de her gün dua ediyorum. Allah onun ayağına taş değdirmesin. Devletimizde böyle insanların sayıları artmalı” dedi.
Haber: Cuma KESEROĞLU

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>