İSKENDERUN YILDIZ SPOR’UN 2 SEZONDA 2. ŞAMPİYONLUĞU

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

2019-2020 Sezonu Hatay 1. Amatör Küme Play-Off müsabakalarında elde ettiği başarının ardından Hatay Süper Amatör Ligine çıkma başarısı gösteren İskenderun Yıldız Spor’da sevinç çığlıkları atılıyor.

Kurulduğu günden bu yana hep zirveye göz diken İskenderun Yıldız Spor, önümüzdeki futbol sezonunda şampiyon olmak için hazırlıklarına başladı bile.
Geçen sezon Halit Yavuz ile ilk şampiyonluğunu yaşayan İskenderun Yıldız Spor, 2019-2020 Sezonunda da genç ve başarılı Teknik Direktör Arif Özdemir ile ikinci şampiyonluk kupasına uzandı.

İskenderun Yıldız Spor, 2019-2020 Sezonunda (B) grubunda oynadığı 16 karşılaşmada 13 galibiyet 3’te beraberlik aldı. İskenderun Yıldız Spor, 42 puan ile Play-Off’a lider girdi. Play-Off müsabakalarında da 6 galibiyet 2 beraberlik ve 1 de yenilgi alan İskenderun Yıldız Spor, 22 puan ile ipi göğüsledi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>