İSKENDERUN KÖRFEZİ BÖLGE EKONOMİSİ KONUŞULDU

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İTSO Başkanı Levent Yılmaz, Covid-19 sonrası “Türkiye-AB İktisadi ve Ticari İlişkileri”nin ele alındığı, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger’in sunumları ile gerçekleştirilen panele katıldı.

Video konferans ile gerçekleştirilen panelde, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger’in sunumları ile “Covid-19 Sonrası Türkiye-AB İktisadi ve Ticari İlişkileri” webinarı gerçekleştirildi.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz panelde, İskenderun Körfezi bölge ekonomisi ve bugüne kadar başarı ile gerçekleştirilen projeler hakkında video konferans ile bilgiler verdi.

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Katılımlarından dolayı Büyükelçi Christian Berger ve İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a teşekkürlerini iletti.
HABER MERKEZİ

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>