GÜMRÜK BÖLGE MÜDÜRÜ YILDIRIM’DAN VALİ DOĞAN’A ZİYARET

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Doğu Akdeniz Gümrük Bölge Müdürü Hayrettin Yıldırım’ı İskenderun çalışma ofisinde kabul etti.

Valilik İskenderun çalışma ofisinde gerçekleşen kabulde Vali Doğan, Doğu Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü’nden, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan 2020-264 sayılı karar gereğince Doğu Akdeniz Gümrük Bölge Müdürlüğüne atanan Hayrettin Yıldırım’a yeni görevinde başarılar diledi.

Doğu Akdeniz Gümrük Bölge Müdürü Yıldırım ise, nazik kabulden ve iyi dileklerinden dolayı Vali Doğan’a teşekkür etti.

İTSO YÖNETİMİ DE ZİYARET ETTİ
Hatay Valisi Rahmi Doğan, aynı gün İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Konuklarıyla bir süre sohbet eden Vali Doğan, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nın, ilimiz bölge ekonomisine yön vermesinin yanı sıra pandemi süreci gibi vatandaşlarımızı etkileyen konularda da hassasiyet gösteren bir kuruluş olduğunu dile getirdi.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise kabulünden dolayı Vali Doğan’a teşekkürlerini ileterek, ilimizin ve bölgemizin kalkınması için çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.
HABER MERKEZİ

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>