YOLLAR DEĞİŞİYOR, İSKENDERUN GÜZELLEŞİYOR!

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesi cadde ve sokaklarda yürüttüğü asfaltlama çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Savaş Mahallesi Şehit Oğuz Yener Caddesi üzerindeki süren asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Yolları sıcak asfalt ile kapladıklarını belirten İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz çeşitli nedenlerle bozulan alanlarda asfalt çalışması yapıyor. Kısmi bozulma olan yerlerde ise yama çalışmaları yapılıyor. Çalışmalar sırasında asfalt kazıma makinesi de kullanılıyor. Bu makine ile artık yama kaldırmayan bozuk yollar önce kazınarak temizleniyor, daha sonra zemine sıcak asfalt dökülüyor” dedi.

‘BELİRLENEN BİR PROGRAM VAR’
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “İskenderunlu hemşerilerimizin yollarını düzgün hale getirmek bizim asli görevimiz. Bunun için var gücümüzle çalışıyoruz. Böylelikle yollarımızı güzelleştiriyoruz. Yürütülen asfaltlama çalışmalarını belirlenen takvim doğrultusunda devam ediyor” şeklinde konuştu.
HABER MERKEZİ

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>