LAĞIM KOKUSUNU GİDERİN, ÇEVREYİ TEMİZLEYİN!

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Arsuz’a bağlı Sezer Sitesi önünden geçen orta yol caddesi üzerinde TEDAŞ’ın trafonun çevresinde kesip biçtiği otlar ve ağaç dalları, 14 aydan bu yana olduğu yerde duruyor. Defalarca Arsuz Belediyesi’ne bildirildiği halde temizlenmeyen alanda çevre kirliliği yaşanıyor.

Çevre sakinleri, “Sıcak hava nedeni ile kuruyan ağaç dalları ve kesilen otlar yangın tehlikesi oluşturmaktadır. Arsuz Belediyesi’ne, kesilen ağaç dallarının kaldırılması ve herhangi bir olumsuzluğa sebep olmadan alanın temizlenmesi için defalarca bilgi verdik. Her seferinde ‘gereğini yapıyoruz’ diyerek, görmezden geldiler. Bu bölgede yaz aylarında sıkça çevreyi rahatsız eden bir lağım kokusu yükseliyor. Ayrıca biriken otlarla birlikte çekilmez bir hal alıyor. Arsuz Belediyesi, burada bir temizlik çalışması başlatmak için neyi bekliyor? Bu durumdan hepimiz rahatsızız” tepkisinde bulundular.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>