ECZACI TEKNİSYENLERİ DERNEĞİ’NDEN ‘GÜL’LÜ KUTLAMA

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Eczacı Teknisyenleri Derneği Başkanı Cemal Çelik, yönetim Kurulu ile birlikte 14 Mayıs Eczacılar Günü dolayısıyla şehir merkezinde bulunan eczacılar ve eczacı teknisyenlerine gül dağıttı.

26 Nisan Eczacı Teknisyenleri Günü’nün ardından 12 Mayıs Hemşireler Günü ve 14 Mayıs Eczacılar Günü olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının gününü kutlayan İskenderun Eczacı Teknisyenleri Derneği Başkan Cemal Çelik, amaçlarının pandemi sürecinde yoğun çalışan eczacılara ve teknisyenlere moral vermek olduğunu söyledi.

Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte hazırladıkları 600 adet gül ile kentteki eczacıların gününü kutlayacaklarının altını çizen İskenderun Eczacı Teknisyenleri Derneği Başkanı Cemal Çelik, “Ülke olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Bu süreçte eczane teknisyenleri ve eczacılar odası olarak çok zor şartlar altında çalışıyoruz.

Çünkü halkın sağlık danışmanı eczacılarımız ve eczane teknisyenleridir. Bu konuda sıkıntılar yaşıyoruz. Kendi imkânlarımızla korunmaya çalışıyoruz. Bugün Eczacı Teknisyenleri Yönetim Kurulu olarak, eczacılarımıza ve teknisyenlerimize moral vermek adına gül takdiminde bulunuyoruz. Bildiğiniz gibi yarın eczacılar günü. Hem eczacıların bu anlamlı gününü kutlamak, hem de 26 Nisan’da kutlayamadığımız Eczacı Teknisyenleri Günü’müzü kutlamak amacıyla böyle bir etkinlik düzenlemek istedik” diye konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>