‘EVDE HAYAT VAR’ ÇAĞRISINA EKİNCİLER’DEN DESTEK!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Ekinciler Demir Çelik, çalışanlarının sağlığını güvence altına alma konusunda en üst düzeyde hassasiyet göstererek üretime ara verme kararı aldı.

Ekinciler Demir ve Çelik San. A.Ş. İcra Kurulu Başkanı Haluk Ekinci, “Ekinciler Holding olarak, tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına almış olan korona virüs (COVID-19) salgını nedeniyle, çalışanlarımızın sağlığını korumaya yönelik tedbirler kapsamında, başta Ekinciler Demir Çelik San. A.Ş. olmak üzere, 26 Mart tarihinden başlamak üzere, kademeli olarak tüm şirket ve ünitelerimizde, üretime ara verme kararı aldık” dedi.

‘HİÇBİR ÇALIŞANIMIZ İŞTEN ÇIKARILMAYACAK’
Ekinci, “Bu, şirketler, çalışanlar ve devletimiz tarafından, güç birliği içerisinde yönetilmesi gereken bir süreçtir. Sağlık Bakanlığının kamuoyuna duyurduğu korona virüsün yayılmaması yönündeki tavsiyeleri de dikkate alınarak, toplumsal sorumluluklarımız çerçevesinde, bizde Ekinciler olarak, zorda olsa bu kararı almayı uygun gördük. Bu süreçte hiçbir çalışanımız işten çıkarılmayacaktır. Hep beraber omuz omuza vererek en kısa sürede bu zor süreçten çıkacağımıza inanıyorum” dedi.
HABER MERKEZİ

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>