İSKENDERUN’DA Kİ YENİ STADA MODEL ARAYIŞI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun’da mevcut stadın TOKİ tarafından Millet Bahçesi olarak programlanmasından sonra, yeni stadyum yeri olarak İskenderun Teknik Üniversitesi’ne ait boş alan ön plana çıkmıştı. Burada yapılacak stadın, genel yapısı ve teknik özellikleri hakkında arayışlar sürüyor.

Bir dizi gezi ve incelemede bulunmak üzere Samsun’a giden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i ziyaret ettikten sonra Bafra Şehir Stadı’nı inceledi.

Başkan Tosyalı, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılınç’ın kazandırdığı Bafra Şehir Stadı’nı gezerek yetkililerinden bilgi aldı. Bu ziyaret İskenderun Teknik Üniversitesi’ne yapılacak stad için model arayışı olarak nitelendiriyor.

Bafra İlçe Spor Müdürü Osman Şenocak, Belediye Başkan Yardımcıları Kemal Nadir Ünal ve Mehmet Ali Dokuzoğlu ile birlikte gerçekleşen incelemelerde, Başkan Fatih Tosyalı, stadın genel yapısı ve teknik özellikleri hakkında bilgiler aldı.

Başkan Fatih Tosyalı Samsun’da bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>