BAHAR ÖĞRETMEN ANISINA..

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Geçtiğimiz aylarda yaşamını yitiren Rehber Öğretmeni Bahar Ekenel Bayraktar anısına, Arsuz Üçgüllük İlkokulu’nda okul idaresi, öğretmenler, veliler, Mimarlar Odası ve çeşitli kesimlerin katkısı ile yaptırılan kütüphane ve akıl oyunları sınıfı törenle açıldı.

Yaklaşık 3 ay önce hayatını kaybeden Rehber Öğretmen Bahar Ekenel Bayraktar‘ın okulda yapılmasını çok istediği ancak henüz hayata geçirilemeden vefat ettiği kütüphane ve akıl oyunları sınıfı; Okul İdaresi, öğretmenler, mimarlar odası, hayırsever vatandaşlar ve veliler tarafından yaptırılarak hizmete açıldı.

Açılışa katılan Bahar Öğretmen’in Ailesi duygulu anlar yaşadı. Arsuz Kaymakamı Musa Sarı açılışta, Bahar Öğretmeni ve ailesini yakından tanıdığını, eğitim sevdalısı bir ve her kesimce çok sevilen bir arkadaşlarını kaybetmiş olduklarından dolayı çok üzüntü duyduğunu ve arkadaşlarının onun için bu çalışmayı yapmış olmalarının çok anlamlı olduğunu, ne kadar sevildiğinin de bir göstergesi olduğunu belirterek, ailesine hem başsağlığı dileğini hem de evlatlarından dolayı kendilerini tebrik ettiğini ifade etti.

Kaymakam Sarı ve beraberindeki heyet okul idaresinden okulun durumuyla ilgili bilgi alındılar ve sınıfları dolaşarak öğrencilerle sohbet ettiler.
Açılışa Kaymakam Musa Sarı, Milli Eğitim Müdürü Ramazan Dönmez, Okul Müdürü Mehmet Atar, Okul Yönetimi ,Öğretmeler, Bahar Ekenel Bayraktar‘ın ailesi, veliler ve öğrenciler katıldı.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>