SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİNİ ANMA PROGRAMINA DAVET

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Ecdadımızın vatanı için, bayrağı için, ne fedakârlıklar yaptığını görmek, onu yaşamak, onu hissetmek için biz bütün vatandaşlarımızı Sarıkamış Şehitlerini Anma Programı’na bekliyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 5 Ocak 2020 tarihinde yapılacak olan Sarıkamış Şehitlerini Anma etkinliklerine tüm vatandaşları davet etti. Sarıkamış Şehitleri Anma etiklikleri için hazırlıklarının devam ettiğini ifade eden Başkan Fatih Tosyalı, “İskenderun Kaymakamlığı, İskenderun Belediyesi, Belen Kaymakamlığı ve Belen Belediyesi’nin ortak organizasyonu ile 5 Ocak 2020 Pazar Günü saat 10.00’da gerçekleştireceğimiz ‘Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüş’ programımıza tüm halkımız davetlidir” dedi.

Başkan Fatih Tosyalı, otobüslerin Belen Atatürk Parkı’ndan ve İskenderun Atatürk Anıt Alanı’ndan saat 09.00’da hareket edeceğini aktardı.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>