KENT İÇİ TRAFİK SORUNUNU HEP BİRLİKTE ÇÖZELİM!

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi, Ocak ayı olağan toplantısı İskenderun Belediyesi’nin ev sahipliğinde İskenderun’da gerçekleştirildi. İskenderun Belediyesi meclis salonunda düzenlenen HBB Meclis toplantısına HBB Başkanı Lütfü Savaş, ilçe belediye başkanları ve HBB meclis üyeleri katıldı.

Düzenlenen meclis toplantısı öncesinde bir konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, HBB Meclis toplantısının İskenderun’da yapılmasından dolayı memnuniyeti dile getirerek, “Belediyemizin meclis salonunda düzenlenen Ocak ayı Hatay Büyükşehir Belediyesi olağan meclis toplantısında belediyemizin çalışmalarını ve kent içi trafik sorunun çözümü noktasında UKOME ‘ye iletmiş olduğumuz çözüm önerilerimizi dile getirdik. Kentimizin sorunlarının çözümü noktasında var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

‘HEPİMİZİN AMACI HALKA HİZMET’
Halka hizmet noktasında HBB ile iletişim halinde çalıştıklarını ifade eden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Hepimizin amacı halka hizmettir. Bizler kimseyi ayırt etmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Toplantıda alınan kararların kentimiz ve Hatay’ımız için hayırlara vesile olmasını diliyorum” şeklinde görüş beyan etti. Daha sonra gündemde bulunan maddeler tek tek görüşülerek ilgili komisyonlara sevk edildi.
HABER MERKEZİ

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>