‘KARAAĞAÇ SAHİL YÜRÜYÜŞ VE BİSİKLET YOLU’ BİTME AŞAMASINDA

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Karaağaç Sahil Yürüyüş ve Bisiklet Yolu’nun büyük bir kısmının tamamlandığını belirtti.

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Başkan Yardımcısı Sami Üstün, Meclis Üyeleri ve Birim Müdürleri ile gerçekleştirdiği incelemelerde, Arsuz Karaağaç Mahallesinde yapımı devam eden Karaağaç Sahil Yürüyüş ve Bisiklet Yolu çalışmalarında sona gelindiğini belirtti.

Parke taşı döşemesi gerçekleştirilen yolun planlanan kısmının tam anlamıyla bitme aşamasına geldiğini belirten Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, “Karaağaç Sahil Yürüyüş ve Bisiklet Yolunun büyük bir kısmını, yani planlanan kısmını neredeyse tamamladık. Parke taşı döşeme çalışmaları bitme aşamasında. Bu çalışmalar biter bitmez halkımızın kullanımına açacağız. Gereken şartların sağlanması durumunda, Sahil yürüyüş yolumuzun İskenderun’a bağlanması konusunda çalışmalarımız devam edecek. Bu çalışmaları gerçekleştirirken halkımızın malına ve bu bölgede bulunan esnaflarımıza hiçbir zarar gelmemesine özen gösterdik. Sağ olsunlar, ilçenin gelişmesi adına hepsi bizlere bu konuda destek verdi“ ifadelerini kullandı.
HABER MERKEZİ

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>