HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR BELGESİ

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, İskenderun’da eğitime destek veren hayırseverlere teşekkür belgesi sundu.

Bakan Selçuk, Petek Mutfak’ta AK Parti Hatay milletvekilleri Hüseyin Yayman, Hacı Bayram Türkoğlu, Hüseyin Şanverdi, Hatay Valisi Rahmi Doğan, Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Varlık Fonu Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Tosyalı, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, OSB Başkanı Ayhan Tosyalı, anneleri Hacı Pervin Tosyalı, hayırseverler, iş insanları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle kahvaltıda buluştu.

Buluşmada Bakan Selçuk, eğitime katkıda bulunan ‘gönlü zengin’ işadamı Fuat Tosyalı başta olmak üzere, Nuri Üysen, Naciye Tekin, Kazım Gökmen, Zeynel Abidin- Bülent Kırmızıoğlu, İhsan Bodur, Yakup Bozatlı, Halil Şahin ve daha birçok hayırsevere teşekkür sertifikası verdi.

Bakan Selçuk, kendisini çiçek vermek yerine ziyaretinin anısına fidan diken Namık Kemal Ortaokulu Müdürü Ali Koç, öğretmen ve öğrencilerine bu anlamlı katkılarından ötürü teşekkür etti.

Daha sonra İskenderun Belediyesi’ni ziyaret eden Bakan Selçuk, Belediye Başkanı Mehmet Fatih Tosyalı’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan Tosyalı, belediye olarak eğitime her zaman destek olacaklarını ifade ederek, “Sayın Bakanımıza ziyaretleri için çok teşekkür ediyor başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz” dedi.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>