MİNİK ELLER YETENEKLİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Yunus Emre Ortaokulu Müdürü Cihangir Kaya ve beraberindeki Okul Öncesi Öğretmeni Şükran Uzun ile okul öncesi öğrencileri, Kaymakam İskender Yönden’i ziyaret etti.

Kaymakamlık makamında gerçekleşen ziyaret esnasında; misafirperverliğinden ve içtenliğinden dolayı Kaymakam Yönden’e teşekkür eden Yunus Emre Ortaokulu Okul Müdürü Cihangir Kaya, okulun genel durumu hakkında bilgi vermesinin akabinde okul öncesi öğrencileri tarafından yapılan taş kaplamalı Türk Bayrağı tablosunu hediye olarak takdim etti.

Kaymakam Yönden, Yunus Emre Ortaokulu Müdürü Cihangir Kaya ve beraberindeki Okul Öncesi Öğretmeni Şükran Uzun’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, kolaylıklar ve başarılar diledi.
Okul öncesi öğrencileri ile yakından ilgilenerek, onlarla sohbet eden Kaymakam Yönden, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 96’ncı yıldönümü idrak ettiğimiz müstesna günlerin anısına “Atatürk ve Cumhuriyet” temalı boyama kitaplarını çocuklara hediye etti. Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>