HATAY’A 2 YILDA 20 MİLYON TL AYDINLATMA YATIRIMI

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

 
Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş, müşterilerine daha kaliteli hizmetler sunmak hedefiyle, mevcut aydınlatma sistemlerinde bakım, onarım ve yatırım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Toroslar EDAŞ, Hatay ilinde sürdürülebilir ve kaliteli enerji sağlamak için şebeke ve aydınlatma yatırımlarını sürdürüyor. Hatay’a 2019 yılında yaklaşık 10 milyon TL’lik aydınlatma yatırımı yapılacak.

AYDINLATMALAR YENİLENİYOR
Hatay ilinde yapılan çalışma kapsamında ekonomik ömrünü dolduran aydınlatma ekipmanlarını yenileriyle değiştirirken, henüz ekonomik ömrünü doldurmamış, kullanılır durumda olan fakat dış etkenler sebebiyle arızalanan aydınlatma armatürleri de bakım ve onarımdan geçiriliyor.

Faaliyet gösterdiği 6 ilde 8,3 milyon nüfusa hizmet veren Toroslar EDAŞ 2019 yılının ilk 9 ayında Hatay’da yürütülen aydınlatma çalışmaları kapsamında; 8290 adet armatür ekonomik ömrünü tamamladığı için yenilenmiştir. 26217 adet armatür yanar hale getirilmiştir. Dış etkenler sebebiyle hasar gören 18347 metre kablo yenilenmiştir. Toroslar EDAŞ, sorumluluk bölgesinin genelinde yaptığı yatırımlar ve operasyonel iyileştirmeleri hayata geçirmeye ve bu hizmetleri müşterileriyle paylaşmaya devam edecek.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>