BELEDİYE BAŞKANLARI BİR ARADA!

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Belediye Başkanı Mehmet Fatih Tosyalı’nın ev sahipliğinde icra edilen programa; Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş ve Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Sayın iştirak etti.

Kaymakam İskender Yönden ve İskenderun Belediye Başkanı Mehmet Fatih Tosyalı ile konuk Belediye Başkanlarının bir araya geldiği program esnasında; sunulan mahalli hizmetler konusunda fikir alışverişi yapıldı.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “İskenderun Kaymakamımızın katılımı ile Antakya, Payas, Yayladağı, Hassa, Kırıkhan ve Altınözü Belediye Başkanlarımızı kentimizde konuk ettik. Uyguladığımız projeler ve yürüttüğümüz çalışmalarla ilgili fikir teatisinde bulunduk. Halkımıza en iyi hizmeti verebilmek adına istişarelerimizi sürdüreceğiz” dedi.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>